Startup Kitchen Kuluçka Merkezine Başvurular Başladı!

Fikrine ve yaratıcılığına güvenen, eğitim ve aydınlanmayla önü açılan parlak zihinlerin dünyayı değiştireceğine inanan kuluçka merkezi “Startup Kitchen” potansiyelini gerçeklştirmek isteyen genç zihinlere kapılarını açıyor. Portal ve e-ticaret alanlarında yenilikçi, kullanışlı ve yaratıcı tasarımlarıyla fark yaratan Tart New Media’nın, parlak zihinlerin önünü eğitimle açıp fikirlerini filizlendirmeleri için destek sağlamayı amaçlayan projesi “Startup Kitchen” kuluçka merkezine başvurular başladı. Detaylar haberimizde..

Fikrine ve yaratıcılığına güvenen, eğitim ve aydınlanmayla önü açılan parlak zihinlerin dünyayı değiştireceğine inanan kuluçka merkezi “Startup Kitchen” potansiyelini gerçekleştirmek isteyen genç zihinlere kapılarını açıyor.

Portal ve e-ticaret alanlarında yenilikçi, kullanışlı ve yaratıcı tasarımlarıyla fark yaratan Tart New Media’nın, parlak zihinlerin önünü eğitimle açıp fikirlerini filizlendirmeleri için destek sağlamayı amaçlayan projesi “Startup Kitchen kuluçka merkezine başvurular başladı.

Potansiyellerine inanan genç ve parlak zihinleri, proje ve ürün yönetimi, yatırımcı ilişkileri, kaynak planlama ve bilgi teknolojileri gibi girişimi yaratan ve ayakta tutan konularda kapsamlı bir eğitime tabi tutan Startup Kitchen, böylelikle parlak zihinlere hayallerine dört elle sarılmanın en iyi yollarını öğretiyor.

Eğitim sonunda katılımcılara inandıkları projelerin parçası olma imkanı da veren bu sıradışı kuluçka merkezinin Program Yürütücüsü Emrah Olgun, Startup Kitchen ile ilgili olarak ”2012 yılı itibariyle Türkiye internet girişimciliği ekosisteminde yer almaya başladık. Amacımız benzersiz fikirleri sistematik bir eğitimle harmanlamak ve dünyayı değiştirecek en az bir fikrin bizim mutfağımızda yaratılmasını sağlamak.” dedi.

Startup Kitchen’a başvurular 21 Haziran 2013 tarihine kadar www.startupkitchen.co adresinden yapılabiliyor. Hızlı başvuru için http://startupkitchen.co/hemen-basvur adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi genç girişimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor