2017’de KOSGEB Desteği ile Siirt’te 148 Yeni İşletme Kuruldu

2017 yılında KOSGEB desteği ile Siirt’te 148 yeni iş yeri kuruldu. Ayrıca, 2017 yılında Siir'te kurulan işletmerin yanı sıra KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Desteği kapsamında da 1.822 işletmeye faizsiz kredi imkanı sağlandı. Detaylar haberimizde..

2017 yılında KOSGEB desteği ile Siirt’te 148 yeni iş yeri kuruldu. Ayrıca, 2017 yılında Siir'te kurulan işletmerin yanı sıra KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Desteği kapsamında da 1.822 işletmeye faizsiz kredi imkanı sağlandı.

KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Siirt İl Müdürü Abdulkadir Ekmen’i makamında kabul etti.

İl Müdürü Abdulkadir Ekmen, özellikle Siirt ilinde girişimcilik faaliyetleri için vermiş olduğu desteklerden dolayı KOSGEB’e teşekkür etti.

KOSGEB Başkanı Cevahir Uzkurt ise, 2017 yılında KOSGEB desteği ile Siirt’te 148 yeni iş yerinin kurulduğunu, 2017 yılı KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Desteği kapsamında da 1.822 işletmeye faizsiz kredi imkanı sağlandığını açıkladı.

Başkan Uzkurt, KOSGEB’in çalışmalarında yöre ve bölge farkı gözetilmeksizin başvuru esasına dayalı olarak şartları sağlayan bütün KOBİ ve girişimcilerin desteklerden faydalandığını söyledi.

KOSGEB ve KOSGEB'in girişimcilere sağladığı destekler hakkında daha detaylı bilgiye www.kosgeb.gov.tr web adresinden ulaşabilirsiniz..

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Ertaş Hakkında
Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yapan Ertaş, aldığı iş hayatına akademisyen olarak devam etme kararı ile Şubat 2020 itibairyle Beykent Üniversitesi Lojistik Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor